מה זה כסף?

מזמן לא כתבתי על כסף…סתםם…ברוח התקופה, לפני סמינר, נראה שזה נושא שנמצא בכותרות.
וחשבתי לעצמי בעצם שלא כתבתי על מסע הכסף שלי האישי, שלא נגמר, דרך הניקויים.
היה רגע כזה בו הבנתי שהכסף הוא בסך הכל כרית האגרוף של כל זיכרונותיי. של כל הזיכרונות הקולקטיביים שחיים בי, זיכרונות הזמן.
ואז התחלתי לשוחח עם כסף. להודות לו. לבקש סליחה על הניצול שלי אותו. הניקויים המשיכו, והיה עוד רגע מכונן אשר בו ‘שמעתי’ את הכסף משוחח איתי חזרה. ומתוך ההתקרבות הזאת החדשה בה צעדנו יחד, קיבלתי השראה בעצם לחקור על כסף. קיבלתי הבנה שבעצם אני רוצה ריפוי על הנושא הזה בחיי אבל תכלס, מה זה כסף בכלל? אני יודעת משהו על ההיסטוריה שלו? האם אני מבינה כלכלה בסיסית? נאלצתי להודות בפני עצמי שאני בורה בעניין.
שנים של יוגה ושאר מיני , הרחיקו אותי מהנושא. אבל לא רק. גם אימא שלי לא מבינה, ולהפתעתי הרבה, הרבה מאד מסביבי גם לא מבינים. זיהיתי אג’נדה ברורה של זיכרון קולקטיבי המחזק את הבערות בנושא. והראייה לך היא המצב הכלכלי של הרבה מאד אנשים הנמצאים במצב הישרדותי , בחובות וחרדות קיומיות. ואולי זה מה שאני רואה מכיוון שאני ‘הבעייה’?
אז התחלתי מההתחלה. התחלתי ללמוד על כסף. מה זה כסף , איך הוא נוצר ועל מה משותתת הכלכלה הנוכחית.
יש סדרה באינטרנט הנקראת – HIDDEN SECTRETS OF MONEY
סדרה פשוט מאלפת, מאירה ומעוררת. ההשראה הובילה אותי אליה. לפעמים יש ניקויים שלא מבקשים ‘לדעת’ משהו על הדבר. זה הרוב. ולפעמים יש את אלה אשר מבקשים הבנה רחבה יותר, פרספקטיבה שתאפשר אולי ניקוי שאינו רק עבורי. והרי הנושא הזה נוגע בחיים של אחד ואחד. כסף מזמן הפך להיות מורה רוחני בפני עצמו.

ובעוד אני צופה בסדרה, ומנקה, בכיתי ובכיתי. התעצבנתי, כעסתי ומה לא. הרגשתי מרומה. לגמרי. גדלתי לתוך הרמאות הכלכלית הזאת. כלכלה הבנויה מחובות בבסיסה, לא יכולה ללמד את המשתמשים בה משהו אחר.
החיים שלי השתנו בזכות הניקויים וההשראה שהובילה אותי ללמוד על כסף. כל מערכת היחסים שלי עם כסף השתנתה ועדיין משתנה.
קרו הרבה מאד דברים מאז, בין היתר הפכתי לבנק של עצמי (זאת אומרת שאין לי נכסים בבנק חיצוני חוץ מההכרח) והרוב מושקע. ההבנה שלי את הכסף גם השתנתה. הפתיחה לשפע אשר כוללת גם כסף התרחבה. אמון שהבוראת האלוהית דואגת לי כל הזמן מעמיקה יותר ויותר. כתוצאה מכך חלק מהשירותים שאני מציעה ניתנים בדאנה. אני עדיין ממשיכה לנקות על הנושא. אבל יש כאן משהו רחב יותר מרק הכלכלה האישית שלי.
כיום הכלכלה העולמית במצב מאד מטולטל. הכול בשינוי כמו כל שאר תחומי החיים , ואנחנו באמת על סף היפוך כלכלי עולמי. מעבר לכלכלה חדשה לגמרי. עצמאית יותר. נטולת חובות. הידעתם שחובות זה אנרגיה אשר מנצלת את הכסף? (כולל תשלומים)….אני מנקה ומנקה על הנושא….סוג של נקראתי לניקוי שכזה. אולי גם אתם?
הסמינר על הו’אופונופונו ועסקים היא הזדמנות מופלאה לצלול אל המקום הכלכלי האישי והקולקטיבי שלכם. פעם ראשונה שהקורס מגיע לארץ. זכות גדולה. יחד אפשר לרפא את הנושא בעוצמה שתהדהד לדורות.
תפילה לסיום – בוראת אלוהית, מקור, מה קיים בי במשפחתי קרוביי ואובות אבותיי אשר מביא בי חווית מציאות שבה אנשים רבים בעולמי נמצאים בחרדות כלכליות. גם אם בבנק הכול בסדר, יש חרדות כלכליות. אלו זיכרונות מתקיימים בתוכי באופן לא מודע אשר מושכים אליי את ההתנסות הקולקטיבית הזאת. אני מבקשת סליחה מהמעמקים על קיום של אותם זיכרונות מלאים בסבל ופחד. אני מבקשת עזרה בניקוי והדרכה לצעד הבא בנושא. אני אוהבת אותך מאד. תודה תודה תודה על האפשרות לפנות אלייך ועל קבלת העזרה. איתך אני לא לבד.
מה סיפור הכסף שלכם? האם הניקויים עוזרים לכם בנושא?
אני מאד אוהבת אתכם.
תודה על כל הניקויים שלכם. על התרומה האדירה הקולקטיבית שהקבוצה מאפשרת.
כל אחד ואחת מכם/ן חשוב/ה ויקר/ה
זכות גדולה להיות איתכם
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *