מה הכלי שנכון לי…?

יש מספר לא מבוטל של כלים בהואופונופונו. הם נלמדים בסמינרים של SITH.

המגוון הרחב של אפשרויות לניקוי יכולים ליצור דילמה מסוימת :

איזה כלי לבחור שיעבוד עבורי ?

היו לן בראיונות שלו אומר שהכלי הכי טוב הוא זה שמתקבל ישירות מהאלוהות ומתאים בדיוק לסיטואציה שלך . יש רק לבקש . אם לא שומעים את התשובה מיד , להמשיך לנקות ולשאול שוב .

הייתי במצב קשה ורציתי לפתור אותו הכי מהר שאפשר . מה עשיתי ? ביקשתי כלי לניקוי ! יודעים מה קרה ? האלוהות ענתה . שמעתי אותה מאד בברור . בהתחלה לא האמנתי לה והייתי בסוג של שוק קל ( הזיכרון של חוסר אמון הופיע ), אבל החלטתי לתת הזדמנות והתחלתי לנקות עם הכלי שניתן .

כאשר אני עושה את הניקוי , אני תמיד מרגישה אנרגיה שורפת בלב שלי . רגש לא נעים , אבל באותו זמן לא ידעתי שזהו מעין רדאר פנימי שלי , הרגשות הלא נעימים מראים לי עד כמה המצב עליו אני מנקה באותו רגע רציני “. לפעמים הרגשות מאד חזקים ואני נקראת לנקות יותר כדי שהם יחלפו , ולפעמים אני לא חווה דבר .

כאשר התחלתי לחשוב את כלי הניקוי שניתן לי שמתי לב שהרגשות הלא נעימים זזים מצד לצד , הגוף נרגע והאף נזל , כמו שקורה כששותים כוס של תה חם אחרי שחוזרים הביתה ממזג אוויר חורפי וקר . הרגשות החלו להתפוגג ותוך כמה דקות נעלמו לחלוטין .

לאחר ההתנסות הזאת אני חושבת שאתחיל לבקש מהאלוהות את כלי הניקוי האישיים שלי לעיתים יותר קרובות , ומי יודע אולי זה יעזור לי לשחרר את המיותר ממני הרבה יותר מהר .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *