לעבוד ולנקות בו זמנית….כיצד זה אפשרי?

הייתי רוצה לציין אחד מכלי הניקוי של ההו’אופונופונו שצוינו בספר של ג’ו “אפס מגבלות”.

הרבה שואלים אותי כיצד אני מנקה בזמן עבודה או בזמן שאני מדברת? בעבודה שלי הראש שלי עסוק בספירת כספים עבור הארגון שאני עובדת בו. נראה שאין מקום/זמן לניקוי. האם זה אפשרי לנקות בזמן שאני משוחחת עם הבוס שלי? מבחינתי זה לגמרי אפשרי , אמתי ועובד לי.

ג’ו כתב בספר על כלי הניקוי הנפלא מי שמש כחולים. ניתן ללמוד אותו גם מהאתר של IZI LLC. בבקשה אל תרוצו לחנות לקנות אותם. ניתן להכין אותם לבד בחינם. כיצד? בקלות.

אתם צריכים כוס מזכוכית (זכוכית בלבד) בצבע כחול . אפשר גם בקבוק כחול או כפי שאני עשיתי, באגרטל כחול. יש לי שניים כאלה. תמיד שומרת אחד ליתר ביטחון!

ממלאים את הכלי במים ומכסים אותו בכיסוי עשוי מפלסטיק. אין אפשרות לכסות אותו עם משהו מתכתי. מטרת הכיסוי הוא כדי שהחרקים לא ישתו לכם מהמים. הם מאד אוהבים מי שמש כחולים. חוויתי את זה .

בשלב הבא שימו את הכלי עם המים חשוף לשמש בין 30-60 דק’. זה הכול . המים מוכנים לשימוש!

ניתן לשתות אותם,  לשתיית תה, לניקוי בגדים או למקלחת. טיפה אחת של מי שמש כחולים מספיקה כדי שכל המים יטענו. העיקרון דומה למים המקודשים בכנסיות.

מה עושים כשאין שמש או כשהשמיים מעוננים? אין לי מושג אבל אני עוקבת אחר ההדרכה הפנימית שלי ושמה את מיכל הזכוכית בכל מקרה בחוץ . יש קצת שמש גם במזג אוויר סגרירי.

אתן דוגמא למצב יותר קיצוני. מה קורה כשיורד גשם? הפתרון הוא לשים את הכלי מזכוכית מתחת למנורה דולקת (לא ניאון).

אפשר לקחת את המים לעבודה. בזמן שאתם שותים אותם זיכרונות נמחקים. אתם שותים אותם ומנקים מערכות יחסים עם כסף או עם אנשים שסביבכם. בסופו של דבר זה כל מה שאתם רוצים לעשות.

ובכן מה לעשות אם אתם לא יכולים לקחת את המים באופן פיסי? אתם יכולים במחשבה….חושבים במחשבה “מי שמש כחולים”. אבל…עדיף לשתות אותם מכיוון שהגוף שלכם מאד אוהב את המים.

לאחרונה, מצאתי באינטרנט בקבוק יפהפה מזכוכית כחולה עם כיסוי פלסטיק. רכשתי כמה ואני  אוהבת אותם מאד. אם אתם רוצים להתחיל ניקוי דרך השימוש במי שמש כחולים בעבודה ובבית, אתם גם יכולים לרכוש אחד ולקחת אותו לכל מקום מכיוון שזה הבן זוג האידאלי.

ניקוי שמח!

אני אוהבת אתכם!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *